KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7085169
nr 708 5169
1800-tal, osignerad, Pojke i hatt, 60 x 45
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 augusti 2011
kl 19:16:28
750 kr
1.000 kr
850 kr
950 kr